Dergi Hakkında

ULUSLARARASI SOSYAL BİLİMLERDE YENİ UFUKLAR DERGİSİ

Jossci

Uluslararası Sosyal Bilimlerde Yeni Ufuklar Dergisi (JOSSCI), sosyal bilimler alanındaki en son araştırma ve keşifleri, öncü fikirleri ve yenilikleri paylaşmak amacıyla tasarlandı. Dergimiz, sosyal bilimler alanında çalışan akademisyenler, araştırmacılar ve uzmanlar için bir platform sunmaktadır. Hedef kitlemize, alanlarının en son gelişmelerini ve en önemli konuları takip etme imkânı sunuyoruz.

Uluslararası Sosyal Bilimlerde Yeni Ufuklar Dergisi (JOSSCI), uluslararası hakemli bir elektronik dergidir. 2023 yılında yayın hayatına başlamıştır. Haziran, Aralık aylarında olmak üzere yılda 2 kez yayınlanmaktadır. Ayrıca, yeterli sayıda makale içeren kongrelere yönelik özel sayılar basılabilir. JOSSCI dergisi, İngilizce ve Türkçe dillerinde olmak üzere Sosyal bilimlerin farklı alanlarından makaleleri yayınlamaktadır. Bu dergide yayınlanan her makale, sosyal bilimler alanındaki en son keşif ve araştırmalardan hareketle, öncü fikirler ve inovasyonları içermektedir.

Editör kadromuz ve yayın kurulumuz, alanlarındaki uzman ve önde gelen isimlerden oluşur. Makaleler, kurul üyeleri tarafından doğruluğu ve kalitesi kontrol edilerek sıkı bir şekilde incelenir.

Uluslararası Sosyal Bilimlerde Yeni Ufuklar (JOSSCI) Dergisi, sosyal bilimler alanındaki en son gelişmeleri ve önemli konuları okuyucularımıza sunmayı amaçlamaktadır. Bizimle birlikte bu yolculuğa çıkın ve sosyal bilimlerdeki yeni ufukları keşfedin.

Issn: 3023-6614

Publisher Name: Lecturer İsmail Kılıçaslan
Supported by: Lecturer İsmail Kılıçaslan
Managing Editor: Lecturer Mustafa OF
Editor: Lecturer Mustafa OF